Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde jsou pravidla pro celý online svět, které bude třeba dodržovat, nebo půjdete do vězení! Za 5 porušení pravidel je trest smrti.

 

1. Zde se nemluví sprostě. A pokud si myslíte, že dotyčný si vaši nadávku opravdu, ale opravdu zaslouží, udělejte to tak, aby v blízkosti nebyl žádný policista ani starosta :).

 

2. Když máte zaměstnání, chodí se tam. A pokud třikrát po sobě nepřijdete bez omluvenky do práce, budete vyhozeni. Samozřejmě ze zaměstnání. Nezapomeňte: Bez práce nejsou koláče ;).

 

3. Když máte adoptované či vlastní dítě, musíte se o něj náležitě starat. Tak, aby mu nic nechybělo.

 

4. Když ve svém domě vaříte, pouštíte televizi a počítače, nezapomeňte, že se za to platí. Takže raději nemějte dluhy, nebo přijde exekutor.

 

5. Možná nechápete, jak to všechno bude probíhat, ale vždy můžete napsat některému ze starostů. E-maily přibydou. Ale všechno zde bude vysvětleno, tak počkejte pár hodin :).

 

6. Musíte sem chodit minimálně po dvou dnech. Jdou tu ale i dvě jiné možnosti. Dovolená-ta jde na 1 týden a nemusíte sem po celý týden chodit. A nebo zmrazení účtu- tj, že si můžete na delší dobu než týden nechat odstavit účet a později se sem vrátit. Je to dobré, když třeba děláte maturitu nebo jiné zkoušky. Maximální zmrazení účtuje 6 měsíců.

 

7. Nezapomínejte, že když onemocníte něčím vážnějším a nepůjdete do nemocnice, můžete umřít. V nemocnici se vaše riziko na umření je 98% ku 2%, ale i tam můžete zemřít. Pravidla o úmrtí vědí starosti.

 

8. Jako slušní lidé, bychom si měli vykat a hrát do zde jako v opravdovém světě. Ovšem každý člověk je jiný :).

 

9. Všechny děti pod 15 let jsou umístěny do Dětského domova, dokud si je někdo neadoptuje. A adopci samozřejmě musí schválit starosta.

 

10. Nezapomeňte, že se musíte stravovat, nebo zemřete, chodit na záchod, nebo vykonáte svoji potřebu na ulici a bavit se, nebo budete ve stresu, studovat nebo pracovat, nebo budete bydlet pod mostem a absolutně tupý.

 

11. O děti v Dětském domově se starají, takže ti pouze chodí na záchod a pravidelně na jídlo.

To je snad vše

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář